submenu

verenigingen - sport

Aangesloten verenigingen

W.E.V.O. Wemmel Volley
Mia Van den Berghe
Kaasmarkt 28
1780 Wemmel
02 460 05 25
mia@vlmbrabant.be
A.V.O. Wemmel Volley
Dirk Vanbellingen
02 429 62 86
0499 182 971
dirk.dv.vanbellingen@kbc.be

Brusselse Tennisclub
Verdonck Leentje
02 460 34 51
verdonckleentje@gmail.com
www.brusselsetennisclub.be

 

d'Ann's Atelier Steps
S.T.E.P.S.
Ann Caestecker
 0496 31 29 06
ann.caestecker@telenet.be
www.dansateliersteps.be

 

Daring United Wemmel (zaalvoetbal)
Wies Herpol
0477 89 95 24
info@daringunitedwemmel.be
www.daringunitedwemmel.be
Gymclub Sportievak
Monique Van der Straeten
Molenweg 123
1780 Wemmel
02 461 19 38
Monique.van.der.straeten@scarlet.be
Judo Budokan Wemmel
Pol Peeters
Dijlestraat 32
3140 Keerbergen
0475 73 19 00

K.V.K. Wemmel (voetbalclub)
Frank Van Biesen
Schemershoek 23
1730 Mollem
0477 99 71 03
frank.carpediem@telenet.be
www.kvkwemmel.be

 

Koninklijke Biljartclub - Krijt op Tijd
Biebaut Jo
02 466 60 10
joseph.biebaut@telenet.be
www.kotwemmel.be
Markant Turnen
Lieve Lauwerier
de Limburg Stirumlaan 222
1780 Wemmel
02 460 69 31
lieve.lauwerier@telenet.be

Mireille Wemmel Voetbalclub
Johan De Vries
0497 340 486
johan.de.vries@ngi.be
www.vkmireille.be

Yoga VTB VAB
Carina Puis
02 479 39 39

OKRA Sint Servaas
(wandelen, dans, petanque)
Jan Fieremans
Bosch 144
1780 Wemmel
02 269 90 50
Turnen Sint Servaas
Nicole Rasschaert
02 460 00 94
nicolerasschaert@hotmail.com
Wieler- en toeristclub 't Kapelleke
Frans De Visscher
02 460 36 10
devisscherfrans@skynet.be
www.wielerclubwemmel.be


Wemmelse Zwemvereniging
Evan Coosemans
Hogebaan 55
1980 Zemst
0497 23 17 25
evan.coosemans@telenet.be
website Wemmelse Zwemvereniging
vanaf vrijdag 8 september
Swing dance lessen (Lindy Hop…),
in koppel of solo (beginners)
SwingOut.today
Elke vrijdagavond
de Zandloper, spiegelzaal
info: www.swingout.today/dance_school
prijs: 10 euro/uur