Medewerkers

Centrumverantwoordelijke

Kristof Smet - kristof.smet@derand.be

Stafmedewerker

Eef Vermaelen - eef.vermaelen@derand.be

Medewerkers administratie en communicatie

Nadine Poty - nadine.poty@derand.be
Inge Demeestere - inge.demeestere@derand.be
Caro Renckens - coördinatie medewerkers administratie en communicatie - caro.renckens@derand.be

Techniek

Lucas Couvreur - lucas.couvreur@derand.be
Wouter Vekeman - coördinatie theatertechnici  - wouter.vekeman@derand.be

Onderhoud

Katleen Van Holsbeek
Viviane Van Goethem
Mihai Imbarus
Naziha Chemlali
Agatha Nikuze