submenu

Over ons - Medewerkers

Wil je ons beter leren kennen?

In de Zandloperkrant verschijnt iedere maand een voorstelling van een teamlid. Klik op de foto om het artikel te lezen en hou zeker de volgende edities van de Zandloperkrant in de gaten, zo leer je ook de rest van onze collega's kennen.

contactgegevens

Centrumverantwoordelijke
Kristof Smet - kristof.smet@derand.be

Stafmedewerker jeugd
Eef Vermaelen - eef.vermaelen@derand.be 

Medewerkers administratie & communicatie 
Inge Demeestere - inge.demeestere@derand.be
Nadine Poty - nadine.poty@derand.be
Caro Renckens - caro.renckens@derand.be

Technici
Lucas Couvreur - lucas.couvreur@derand.be
Wouter Vekeman - wouter.vekeman@derand.be

Onderhoudsmedewerkers
Naziha Chemlali, Katleen Van Holsbeek, Viviane Van Goethem, Mihai Imbarus, Justin Simbizi, Ahmed Tallih